ServicesPower Cuts.Help
SERVER12

Follow us

Twitter Icon Facebook Iconfbmessanger

Instagram Icon linkedIn Icon YouTube Icon

Przydatne informacje

 

Jesteśmy posiadaczami i zajmujemy się utrzymaniem kabli oraz linii elektrycznych w Londynie, na południowym wschodzie oraz na wschodzie Anglii i dbamy o to, aby dostarczać Ci energię elektryczną. Zajmujemy się konserwacją i modernizacją urządzeń energetycznych. Przenosimy i łączymy nowe kable energetyczne. Sprawdź tutaj, czy działamy na Twoim terenie. Zmieniliśmy swoją nazwę, więc możesz pamiętać nas pod inną nazwą.

Twój dostawca energii elektrycznej to firma, od której kupujesz energię elektryczną oraz której płacisz rachunki za energię. Spójrz na swój rachunek – część kwoty zasila fundusz sieci energetycznej Wielkiej Brytanii i obejmuje użytkowanie oraz konserwację instalacji elektrycznej w Twoim regionie.

Możesz skontaktować się z nami w przypadku:

  • Awarii zasilania w Twoim obszarze
  • Jeśli potrzebujesz nowego przyłącza energetycznego lub Twoje obecne przyłącze elektryczne wymaga modernizacji
  • Jeśli wymagane jest przeprowadzenie czynności konserwacyjnych związanych z pobliskimi lub napowietrznymi liniami energetycznymi, na przykład wycinka drzew na wysokości linii energetycznych lub zabezpieczenie kabli napowietrznych

Zaniki zasilania nie zdarzają się zbyt często, ale jeśli dojdzie do awarii lub uszkodzenia sieci energetycznej, naszym obowiązkiem jest jak najszybsze przywrócenie zasilania. Im szybciej dowiemy się o awarii zasilania, tym szybciej możemy przystąpić do przywracania zasilania.

W przypadku awarii zasilania prosimy i kontakt telefoniczny przez 24 godziny na dobę pod numerem 0800 31 63 105 lub z telefonu komórkowego: 0333 32 32 105.

W przypadku innych zapytań prosimy o kontakt pod numerem 0.

Tutaj możesz pobrać więcej informacji:

Możemy zaoferować Ci dodatkowe wsparcie podczas awarii zasilania [pdf]